Pole tekstowe: Nasze Placówki

"Droga Mamo, Drogi Tato!
To już pora - Wasze dziecko idzie do przedszkola.
Czy jesteście gotowi!
Od czego zacząć?"

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Uprzejmie informujemy, że zapisy dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będą w terminie

od 04 marca do 29 marca 2019r.

Zasady rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020

W terminie 4-29 marca zostanie przeprowadzona rekrutacja do miejskich przedszkoli.  Nabór prowadzony będzie za pomocą systemu elektronicznego.

Rodzice lub opiekunowie zapisując dziecko zamieszkałe na terenie gminy-miasto Grudziądz do przedszkola wypełniają w formie elektronicznej wniosek, który dostępny będzie na stronie (od 04.03.2019r.):

Można ubiegać się o miejsce maksymalnie w 3 przedszkolach. W formularzu wymienić należy według preferencji odpowiednio 1, 2 lub 3 przedszkole i wygenerowany z systemu wydruk złożyć tylko w placówce umieszczonej na pierwszej pozycji.

Niedostarczenie wniosku w formie papierowej spowoduje brak ujęcia dziecka w procesie rekrutacji

System uniemożliwia złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola  dziecka urodzonego w roku 2017. Taka opcja pojawi się w postępowaniu uzupełniającym.

Komisje rekrutacyjne listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do miejskich placówek podadzą 15 kwietnia. Jeżeli dziecko zostanie zakwalifikowane, wówczas do 19 kwietnia, rodzice złożyć muszą pisemne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola - brak oświadczenia spowoduje nieujęcie dziecka na liście przyjętych.

Postępowanie uzupełniające prowadzone będzie w terminie 6-10 maja.

Zasady rekrutacji tu:                   CZTERY KROKI DO PRZEDSZKOLA tu:

Kochani Rodzice pamiętajcie: "Wasze Dziecko to największy Skarb -

nie zapomnijcie powierzyć Go w godne ręce"